X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 24 دی 1399
برگزاری جلسه کمیته استانی شهید خدمت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جلسه کمیته استانی شهید خدمت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

جلسه کمیته استانی سومین شهید خدمت با حضور رییس دانشگاه، معاون توسعه دانشگاه و معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان، مشاور رییس دانشگاه در امور ایثارگران و مدیر منابع انسانی در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیر مقدم به حاضران به نقش ارزشمند و جایگاه ویژه شهدای مدافع سلامت در بین جامعه اشاره و خاطر نشان کرد که این عزیزان برای نجات جان بیماران و حفظ سلامت مردم جان عزیز خود را فدا کردند.

دکتر کریمیان با بیان اینکه قدرشناسی و قدردانی از شهدای مدافع سلامت استان وظیفه همگانی است، خاطرنشان کرد که به پاس جانفشانی شهدای مدافع سلامت استان؛ در دانشگاه اسناد و مدارک مربوط به پرونده این شهدای گرانقدر در سریعترین زمان ممکن مورد بررسی قرار گرفته و به کمیته ملی شهید خدمت ارسال گردیده است.

در ادامه نیز دکتر دوست محمدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ضمن تقدیر از تلاش و ایثار و فداکاری مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه در عرصه مقابله با بیماری کرونا؛ جایگاه شهدای مدافع سلامت را در بین جامعه رفیع و بالا عنوان کرد.

همچنین دکتر خورشیدی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه نیز در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت استان به تشریح مطالبی در خصوص تشکیل پرونده مربوط به شهدای سلامت استان و اقدامات انجام شده در این راستا پرداخت.

ادامه نیز امرالله نیازیان مدیر منابع انسانی دانشگاه ضمن تقدیر از همکاری و تعامل مسئولان و دست‌اندرکاران تشکیل پرونده شهدای مدافع سلامت استان، به بیان مطالبی در راستای مکاتبات و بررسی پرونده های ارسالی به وزارت بهداشت جهت طرح در کمیته ملی شهید خدمت پرداخت.

در بخش دیگری از این جلسه حمید آلی‌آبادی مشاور رئیس دانشگاه در امور ایثارگران در سخنانی ضمن تقدیر از تلاش و اهتمام دست‌اندرکاران اعضای کمیته استانی شهید خدمت در دانشگاه، به ارزش و اهمیت جایگاه شهدای مدافع سلامت اشاره نمود که همچون شهدای دوران دفاع مقدس برای حفظ جان مردم جانفشانی کردند.

وی تصریح کرد که پرونده‌های مربوط به شهید دکتر عزالدین رستمیان و شهیده دکتر افسانه حسنوند عموزاده پس از طرح در کمیته ملی شهید خدمت مورد تایید قرار گرفته و پرونده دو شهید خدمت دیگر استان نیز روند اداری و مکاتبات مربوطه در حال پیگیری است.

گفتنی است که در ادامه این جلسه اعضاء به بحث و تبادل نظر در رابطه با مسائل و موضوعات مربوط به بررسی و تکمیل پرونده‌ شهدای مدافع سلامت استان پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه کمیته استانی شهید خدمت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir