X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: پنجشنبه 29 آبان 1399
 دیدار مدیران جمعیت هلال احمر استانهای خوزستان و ایلام با دکتر کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  دیدار مدیران جمعیت هلال احمر استانهای خوزستان و ایلام با دکتر کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

مدیران جمعیت هلال احمر استانهای خوزستان و ایلام با دکتر کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رابطه با مسائل و موضوعات نقاهتگاه هلال احمر دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به مدیران جمعیت هلال احمر استان‌های خوزستان و ایلام و تقدیر و از همکاری و تعامل آنان با دانشگاه در راستای خدمت مردم اظهار داشت:
از ابتدای شیوع بیماری کرونا با ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود با این بیماری مقابله نموده‌ایم.

به واسطه محرومیت استان بخشی از زیرساخت ها و بهداشتی درمانی برای مقابله با کرونا و خدمات‌دهی به بیماران جوابگو نبوده است.

با تلاش و جانفشانی و فداکاری همکاران تاکنون توانسته‌ایم با این بیماری‌ها مبارزه کنیم و به بیماران به گونه‌ای خدمت کنیم که معاون محترم درمان وزارت بهداشت آن را الگو و سرآمد در کشور معرفی نمودند.

از حمایت‌ها و مساعدت‌های هلال احمر استان‌های خوزستان و ایلام برای حفظ سلامت مردم و ایجاد مرکز نقاهتگاهی تقدیر و تشکر می‌کنم.

امیدوارم که از این شرایط سخت عبور کنیم و با مساعدت و همدلی دستگاه‌ها و ارگان‌ها به مردم خدمات آبرومندانه و رضایت بخشی تقدیم کنیم چرا که رسالت اصلی ما خدمتگذاری به مردم شریف استان است.

در ادامه این جلسه نیز دکتر خدادادی مدیرعامل سازمان جمعیت هلال احمر استان خوزستان ضمن تقدیر از تلاش‌ها و خدمات مسئولان و کارکنان دانشگاه اظهار کرد: هلال احمر استان خوزستان در کنار دانشگاه علوم پزشکی ایلام برای خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم آمادگی کامل دارد.

بخشی از امکانات و تجهیزات هلال احمر استان خوزستان را برای خدمات‌دهی به بیماران در مرکز نقاهتگاهی در استان ایلام به کار گرفته شده که در این ادامه نیز در صورت اعلام نیاز این مساعدت ها تداوم می‌یابد.

استان ایلام با توجه به شرایط خاصی که دارد باید بیش از گذشته به لحاظ زیرساخت‌ها و امکانات و تجهیزات مورد توجه واقع شود.

در ادامه نیز دکتر علی اکبری مدیر کل جمعیت هلال احمر استان ایلام در سخنانی ضمن خیرمقدم به مدیرکل هلال احمر استان خوزستان و تقدیر از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی مسئولان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی در مقابله با بیماری کرونا ابراز داشت:
مدیریت نقاهتگاه استان و کادر درمانی و امکانات و تجهیزات آن به هلال احمر استان خوزستان واگذار شده است.

همچنین هلال احمر استان‌های اصفهان و همدان نیز برای کمک و مساعدت به استان اعلام آمادگی نموده اند که در صورت اعلام نیاز و کمک به استان خواهند آمد.

طرح محله محور مبارزه با بیماری کرونا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی، سپاه و هلال احمر در سطح محلات استان اجرا خواهد شد که امید است نقش مناسبی در کاهش آمار مبتلایان داشته باشد.

گفتنی است که در ادامه این جلسه حاضران در رابطه با موضوعات و مباحث مطروحه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  دیدار مدیران جمعیت هلال احمر استانهای خوزستان و ایلام با دکتر کریمیان رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir