X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 شهریور 1399
 برگزاری نوزدهمین جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری نوزدهمین جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating

نوزدهمین جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رییس دانشگاه، معاونین غذا و دارو، آموزشی، فرهنگی دانشجویی، بهداشتی، رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه، مدیران ستادی حراست، بازرسی، امور بیماریها و مراکز تشخیصی درمانی و روابط عمومی در دفتر ریاست محترم دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران اظهار داشت:

همکاران حوزه سلامت در سطح استان در راستای خدمت به مردم تلاش و اهتمام خود را به کار بسته اند که قابل تقدیر است.

قدرشناسی و قدردانی از این خدمات باعث می‌شود که همکاران با انگیزه و توان بیشتری در راستای تحقق اهداف و برنامه های سازمانی تلاش کنند.

در ایام شیوع بیماری کرونا در سطح استان همکاران ما با ایثار و از خودگذشتگی نمایش شایسته‌ای از خدمات‌رسانی داشته‌اند و در مقابله با بیماری کرونا نهایت تلاش خود را در راه حفظ سلامت مردم به کار بسته‌اند.

نمونه دیگری از خدمات رسانی صادقانه به مردم؛ سرعت عمل و خدمات رسانی شایسته و احساس مسئولیت در قبال سلامت جمع کثیری از ساکنان روستای زنجیره علیا بواسطه انفجار کپسول گاز کلر می‌باشد که این خدمات‌رسانی، تحسین و تقدیر وزیر محترم بهداشت و سایر مسئولان وزارت را به دنبال داشته است.

سرعت عمل در خدمات رسانی به مصدومان این حادثه، آنچنان چشمگیر بود که دانشگاه علوم پزشکی ایلام را در عرصه خدمات دهی به مردم در سطح استان و کشور سربلند نموده است.

همچنین واقعه‌ای دیگر که تلاش شایسته و احساس مسئولیت همکاران ما را در سطح استان نمایان ساخت، وقوع حادثه مسمومیت غذایی در بین کارکنان شرکت نفت در بخش مورموری شهرستان آبدانان بود که رضایت عموم مردم را به دنبال داشته است.

در ادامه این جلسه دکتر علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه ضمن قرائت مصوبات جلسه پیشین قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه؛ به بیان گزارشی از عملکرد دانشگاه در جریان حادثه انفجار کپسول گاز کلر در روستای زنجیره علیا و مسمومیت غذایی کارکنان شرکت نفت در بخش مورموری آبدانان پرداخت.

در بخش دیگری از این جلسه نیز معاونین و مدیران ستادی ضمن بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با مسائل مطرح شده در جلسه؛ به ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های حوزه کاری خود پرداختند.

یادآور می‌شود که در راستای تحقق اهداف و برنامه های حوزه سلامت و مبارزه با بیماری کرونا در استان؛ مواردی در جهت تسهیل امور و خدمات مورد تصویب حاضران قرار گرفت.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  برگزاری نوزدهمین جلسه قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01