X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 24 شهریور 1399
 برگزاری جلسه بررسی رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های پردیس‌های یک و دو در دانشگاه

  برگزاری جلسه بررسی رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های پردیس‌های یک و دو در دانشگاه

امتیاز: Article Rating

جلسه بررسی رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های پردیس‌های یک و دو با حضور رییس دانشگاه، معاونین آموزشی، تحقیقات و فناوری، توسعه، فرهنگی دانشجویی و مدیر روابط عمومی، رییس دانشکده پرستاری و مامایی و اداره ساختمان در دفتر ریاست دانشگاه برگزار شد.

در این جلسه دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های مسئولان در راه تحقق اهداف و برنامه‌های حوزه سلامت اظهار داشت:

خوشبختانه در حال حاضر طرح‌ها و پروژه‌های بهداشتی درمانی و پزشکی دانشگاه با شتاب مناسبی در حال تکمیل و احداث هستند.

بیمارستان ۳۷۶ تختخوابی ایلام به عنوان شاخص‌ترین پروژه درمانی در سطح استان در حال تکمیل است و ان‌شاءالله بتوانیم آنرا در کمترین زمان ممکن با حمایت ویژه وزیر محترم بهداشت و استاندار محترم ایلام و تلاش و اهتمام همگانی به بهره‌برداری برسانیم.

در دیدارهایی که با مسئولان وزارت بهداشت و دیگر مسئولان کشوری داشته‌ایم، همواره خواستار توجه ویژه به استان در عرصه سلامت بوده‌ایم.

در سفر معاون محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری به استان و بازدید ایشان از طرح‌ها و پروژه‌های حوزه تحقیقات و فناوری دانشگاه و افتتاح برخی از آنها؛ قول‌های مساعدی در جهت احداث و تکمیل دیگر پروژه‌ها حاصل شد که قطعاً نتایج مثبت آن در دانشگاه و استان در آینده نمایان خواهد شد.

مسئولان در جهت تکمیل و احداث پروژه‌های دانشگاه در سطح استان نهایت تلاش و جدیت خود را به کار گیرند چرا که منفعت و فایده این پروژه‌ها مستقیماً در زندگی مردم مشهود خواهد بود.

گفتنی است که در ادامه این جلسه معاونین حوزه‌های مختلف دانشگاه به بیان گزارشی از وضعیت طرح‌ها و پروژه‌های پردیس شماره(۱) و (۲) دانشگاه و میزان پیشرفت فیزیکی، اعتبارات هزینه شده و اعتبارات مورد نیاز آنان و... پرداختند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  برگزاری جلسه بررسی رفع مسائل و مشکلات پروژه‌های پردیس‌های یک و دو در دانشگاه
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01