X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 08 مرداد 1399
برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

  برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

امتیاز: Article Rating


جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین تحقیقات و فناوری، توسعه، درمان، فرهنگی و دانشجویی، بهداشتی و مدیر آموزشی، مدیر فرهنگی و کارشناسان حوزه معاونت فرهنگی و دانشجویی و دیگر اعضای این کمیته برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در این جلسه گفت: بحث انطباق اداری و رعایت حریم و موازین شرعی در دستگاه های اجرایی کشور و بیمارستانها از جمله مباحث مهمی است که برای اجرای آن در کشور گام های ارزنده ای برداشته شده است.

دکتر محمد کریمیان اضافه کرد: در دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام نیز با تلاش مسئولان و دست اندرکاران برای تحقق اهداف این طرح گامهای موثری برداشته شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: رعایت اصول انطباق در تمامی حوزه ها خصوصاً در مراکز درمانی، ضمن ارتقای استاندارد خدمتی، موجب افزایش رضایتمندی مراجعین می شود.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود ترویج موازین شرعی و اجرای طرح انطباق اداری را نیازمند همکاری و همراهی تمامی معاونتها و واحدهای دانشگاه دانست و خواستار استفاده از تمام ظرفیت ها برای اجرای مطلوب طرح انطباق اداری در سطح واحدها و حوزه های مختلف دانشگاه شد.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه نیز در سخنانی ضمن تقدیر از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته در خصوص اجرای طرح انطباق در حوزه های مختلف دانشگاه، به اهمیت و جایگاه طرح انطباق بر اساس موازین شرعی در سیستم اداری اشاره کرد و تحقق اهداف و برنامه های این طرح را در گرو فراهم ساختن زیرساختها، امکانات و ظرفیتهای مربوط به اجرای آن برشمرد.

همچنین در ادامه این جلسه معاونین و مدیران ستادی دانشگاه دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با اهمیت اجرای طرح انطباق و تاثیر آن در ارتقاء سطح خدمات سازمانی و رعایت موازین شرعی بیان نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه کمیته طرح انطباق اداری و امور پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01