X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: دوشنبه 09 تیر 1399
 قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد

  قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد

امتیاز: Article Rating

با حضور رئیس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاونین، مدیران ستادی و سایر اعضاء؛ قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

به گزارش خبرنگار وب‌دا، در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک پیشاپیش ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت و خیرمقدم به حاضران اظهار داشت: دانشگاه علوم پزشکی به عنوان متولی سلامت جامعه در نوک پیکان مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار دارد.

دکتر محمد کریمیان افزود: در حال حاضر آمار مبتلایان به کرونا در سطح استان در حال افزایش است و به نسبت این افزایش تعداد مبتلایان؛ ما نیز باید سطح آمادگی خود و ظرفیت‌های بهداشتی درمانی را ارتقا بخشیم.

وی ادامه داد: بیمارستان شهید مصطفی خمینی به عنوان مرکز اصلی خدمات‌دهی به بیماران مبتلا به کرونا در سطح استان؛ نیاز است که از بالاترین حد از آمادگی به لحاظ امکانات و تجهیزات برخوردار باشد تا در عرصه خدمات‌دهی به بیماران با چالشی مواجه نشویم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: خیرین حوزه سلامت در این شرایط سخت دانشگاه علوم پزشکی را دریابند و در کنار مجموعه مسئولان و پرسنل حوزه سلامت باشند و با کمکها و مساعدت‌های خود؛ انگیزه خدمت بیشتر را در این مجموعه خدمت رسان ارتقاء دهند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در خاتمه سخنان خود ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای ایثارگرانه و جهادگونه مسئولان و کارکنان دانشگاه تصریح کرد: در هر جایی که نام دانشگاه و خدمت به مردم درمیان باشد، همه همدل و همراه برای ارتقاء و بالندگی دانشگاه و ایجاد ظرفیتهای بیشتر و بهتر برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

در ادامه این جلسه نیز حجت الاسلام والمسلمین هاشمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تبریک پیشاپیش میلاد حضرت امام رضا(ع) و دهه کرامت؛ توجه ویژه دانشگاه به پرسنلی که در فرآیند خدمت رسانی به کرونا مبتلا می‌شوند را خواستار شد و خاطرنشان کرد که با توجه به شیوع بیماری کرونا در استان؛ نیاز است که مردم شریف استان برای جلوگیری از خستگی و فرسودگی مسئولان و کارکنان دانشگاه، فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.

در ادامه این جلسه نیز دکتر علیمرادی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه در سخنانی ضمن قرائت مصوبات جلسه گذشته قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه؛ به بیان مطالبی در رابطه با نحوه اجرای مصوبات و الزامات عملی در این رابطه پرداخت.

گفتنی است که در ادامه این جلسه معاونین حوزه‌های مختلف، مدیران ستادی و سایر اعضای قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه به بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند و در رابطه با رفع چالش‌ها و مشکلات و دغدغه‌های حوزه بهداشت و درمان توسط حاضرین مباحثی به عنوان پیشنهاد و راهکار مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و در این راستا نیز مواردی تصویب شد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  •  قرارگاه مدیریت بیماری کرونا در دانشگاه برگزار شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01