X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: ﺳﻪشنبه 27 خرداد 1399
برگزاری جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

  برگزاری جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

امتیاز: Article Rating

به گزارش خبرنگار وب دا، ریاست دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اشاره به وضعیت فعلی و موضوع کرونا، اظهار داشت: علیرغم اینکه دانشگاه به واسطه موضوع کرونا در وضعیت تعطیل قرار داشته است اما مجموعه معاونت فرهنگی فعالیت‌های خوبی مانند ایجاد پویش دانشجویی مبارزه با کرونا داشته است.

دکتر محمد کریمیان ادامه داد: انتظار این است که با توجه به وضعیت پیش آمده، تمام تلاش خود را در جهت سوق دادن دانشجویان به فعالیت‌های فرهنگی و افزایش روحیه آنان در قالب رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام دهیم تا باعث ایجاد شور و انگیزه در بین آنان شود.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه هم با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی دانشجویی در سال جدید و وضعیت کرونا، اظهار امیدواری کرد که هر چه زودتر مسیر فعالیت‌های دانشجویی به روال سابق برگردد.

حجت‌الاسلام محمدباقر هاشمی با تاکید بر لزوم ایجاد برنامه‌های سالم فرهنگی برای دانشجویان، تصریح کرد: با عنایت به محدودیت‌های موجود در زمینه کرونا و از طرفی لزوم مشارکت دانشجویان در برنامه‌های فرهنگی، باید دنبال راهکارها و اجرای برنامه‌هایی باشیم تا ضمن اینکه سلامت دانشجویان تهدید نشود، اهداف مدنظر فرهنگی دانشگاه نیز محقق گردد.

در ادامه این جلسه گزارشی از اقدامات انجام شده معاونت فرهنگی و دانشجویی، در قالب پویش دانشجویی مبارزه با کرونا توسط مدیر فرهنگی دانشگاه تشریح شد.

دکتر افسانه رئیسی‌فر با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ نفر از دانشجویان به عضویت پویش دانشجویی مبارزه با کرونا درآمده‌اند، گفت: علاوه بر تولید محتوای علمی و آموزشی، تولیدات رسانه‌ای، تولید اقلام بهداشتی، جذب حمایت خیرین و تهیه بسته‌های حمایتی و توزیع در بین نیازمندان، حضور میدانی دانشجویان در مراکز درمانی و همکاری با سامانه ۴۰۳۰، در زمینه فعالیت‌های فوق برنامه نیز خوب عمل کردیم و توانستیم دانشجویان را پای کار آوریم.

در ادامه این جلسه، موارد قابل طرح در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه مورد بحث، تبادل نظر و بررسی قرار گرفت.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • برگزاری جلسه شورای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،ابتدای زیرگذر شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir