X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: یکشنبه 25 خرداد 1399
سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

  سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد

امتیاز: Article Rating

با حضور معاون توسعه، مدیر منابع انسانی، مدیر امور حقوقی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات و نماینده بازرسی دانشگاه؛ سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این آیین تکریم و معارفه؛ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای بی شائبه و ارزشمند مهندس بهزاد عبدالهی رییس سابق اداره کارگزینی دانشگاه، با اشاره به اینکه کارگزینی حوزه ای است که در آن تخصص و تجربه نقشی محوری دارد، خاطرنشان کرد که این حوزه یکی از واحدهای پایه در معاونت توسعه و دانشگاه است و مدیر و کارکنان آن باید آگاهی ویژه‌ای به رسالت کارگزینی داشته باشند.

دکتر علی خورشیدی در ادامه سخنان خود برای مهندس جواد عبدی به عنوان سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های این حوزه آرزوی موفقیت و سربلندی نمود و یادآورشد: جناب آقای مهندس عبدالهی برای حوزه کارگزینی زحمات زیادی متحمل شده‌اند که قابل تقدیر است و یقیناً جناب آقای مهندس عبدی به عنوان سرپرست کارگزینی دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های این حوزه، نهایت توان و تلاش خود و ظرفیت مجموعه اداره کارگزینی را به کار خواهد گرفت.

در ادامه نیز امرالله نیازیان مدیر منابع انسانی دانشگاه در سخنانی به جایگاه مهم و محوری اداره کارگزینی دانشگاه در مسائل اداری و نیروی انسانی اشاره کرد و ضمن تقدیر از خدمات و تلاشهای مهندس بهزاد عبدالهی رییس سابق اداره کارگزینی دانشگاه؛ برای مهندس جواد عبدی به عنوان سرپرست این حوزه در انجام امور محوله آرزوی موفقیت نمود.

در ادامه این جلسه نیز مهندس بهزاد عبدالهی رییس سابق اداره کارگزینی دانشگاه ضمن تشریح گزارشی از اقدامات و فعالیتهای انجام شده؛ از زحمات و تلاشهای مجموعه کارکنان اداره کارگزینی تقدیر و تشکر نمود و توفیق روز افزون مهندس عبدی به عنوان سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه را از خداوند مسئلت کرد.

در بخش دیگری از این جلسه مهندس جواد عبدی به عنوان سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه ضمن تقدیر از حسن اعتماد رییس دانشگاه و معاون توسعه نسبت به انتخاب وی برای سرپرستی اداره کارگزینی دانشگاه؛ از زحمات و خدمات آقای مهندس عبدالهی در مدت تصدی ریاست اداره کارگزینی دانشگاه قدردانی کرد و یادآورشد که ان شاءالله با حمایت و پشتیبانی ریاست محترم دانشگاه و معاون محترم توسعه و بهره گیری از توان و ظرفیت مجموعه اداره کارگزینی دانشگاه در راستای تحقق اهداف و برنامه های این حوزه تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت.

گفتنی است که در پایان این مراسم با اهداء لوح از خدمات شایسته مهندس بهزاد عبدالهی رییس سابق اداره کارگزینی دانشگاه تقدیر به عمل آمد و طی حکمی مهندس جواد عبدی به عنوان سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه معرفی شد.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • سرپرست اداره کارگزینی دانشگاه علوم پزشکی ایلام معرفی شد
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 99/03/01