X

دانشگاه علوم پزشکی ایلام :: اخبار

حوزه ریاست درباره ما اخبار
تاریخ انتشار: چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399
تقدیر مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی استان از رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی

  تقدیر مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی استان از رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی

امتیاز: Article Rating


فرمانده یگان ویژه با همراهی مسئول عقیدتی و معاون این یگان؛ از زحمات و تلاش‌های مسئولانه و شایسته دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام در عرصه مبارزه با بیماری کرونا تقدیر نمودند.

به گزارش خبرنگار وب دا، در جلسه ای که با حضور رییس دانشگاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، فرمانده یگان ویژه استان و مسئول عقیدتی و معاون این یگان، مدیر روابط عمومی و مشاور جوان رییس دانشگاه برگزار شد؛ در ابتدای این جلسه رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر از نگاه ویژه مسئولان و دست‌اندرکاران دستگاه‌ها و ارگان‌ها و سازمان‌های استانی به مجموعه خدمتگزاران مردم در عرصه سلامت اظهار کرد: همکاری و تعامل همگانی باعث گردیده که توان و انگیزه مسئولان و کارکنان حوزه سلامت در عرصه مبارزه با بیماری کرونا در بالاترین سطح خود باشد.

دکتر محمد کریمیان ادامه داد: یگان ویژه نیروی انتظامی در کنار سایر عزیزان نظامی و انتظامی با هدف خدمت به مردم و جامعه؛ عملکردی درخشان در عرصه مبارزه با کرونا داشته که قابل تقدیر است.

در ادامه نیز فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان در سخنانی ضمن ارج نهادن به جایگاه مدافعان سلامت در بین مردم؛ از خدمات و تلاشهای آنان در راه حفظ سلامت عموم جامعه تقدیر و خاطرنشان کرد که یگان ویژه نیروی انتظامی در ایام شیوع بیماری کرونا در ۳۷ مرحله اقدام به صدعفونی مناطق مختلف استان نموده است.

سرهنگ عباسی ادامه داد: نیروی یگان ویژه نیروی انتظامی استان علاوه بر رسالت ذاتی خود در حفظ امنیت و نظم عمومی جامعه؛ در ایام شیوع بیماری کرونا در حمایت از مردم و حفظ سلامت آنان اقدام به تولید ماسک، دستکش و محلول ضد عفونی نموده است.

در بخش دیگری از این جلسه رئیس عقیدتی و معاون یگان ویژه نیروی انتظامی استان ایلام در سخنانی اقدامات و تلاش‌های مجموعه مسئولان و کارکنان دانشگاه در ایام شیوع بیماری کرونا را در جهت حفظ سلامت مردم ماندگار توصیف نمودند و ضمن تقدیر از این زحمات و تلاشها؛ جایگاه دست اندرکاران حوزه سلامت در بین جامعه را جایگاهی رفیع و ارزشمند عنوان کردند.

گفتنی است که در ادامه این جلسه مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی استان با اهداء لوح از زحمات و تلاشهای شبانه‌روزی دکتر کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام تقدیر نمودند.

اشتراک گذاری
تصاویر
  • تقدیر مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی استان از رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی
ثبت امتیاز
ستاد مرکزی دانشگاه
  • آدرس : ایلام ،میدان شهید کشوری ،بلوار آزادی
  • کد پستی: 6931851147
  • شماره تماس : 08433334060
  • Email : info@medilam.ac.ir
پردیس دانشگاه
  • آدرس : ایلام، بانگنجاب، بلوار پژوهش،پردیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام
  • کد پستی: 6939177143
  • شماره تماس : 08432227134
  • Email: info@medilam.ac.ir
آخرین بروز رسانی: 98/02/04