شماره: 6929112
1398/02/09
برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام
برگزاری همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایلام

به همت اداره تربیت بدنی دانشگاه، همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت و با حضور کارکنان، اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار گردید.

این همایش که ۱۵۰ نفر از دانشجویان، کارکنان و اساتید در آن شرکت داشتند از چهارراه پیام نور آغاز گردید و تا محل پردیس مرکزی دانشگاه ادامه داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در جمع شرکت‌کنندگان در این همایش پیاده‌روی ضمن بیان مشکلات به وجود آمده در سیل اخیر برای هموطنان آسیب‌دیده و ایجاد پویش ملی بهار همدلی، اظهار داشت: با افتخار به پویش ملی بهار همدلی ملحق می‌شوم و از همه اساتید، کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان می‌خواهم تا به این پویش ملی ملحق شوند تا گامی در جهت کمک به هموطنان سیل‌زده کشور برداریم.

وی افزود: کمک به نجات جان سیل‌زدگان و تامین نیازهای اولیه از قبیل خوراک و پوشاک و اسکان، اضطراری است اما زمانی که تب و تاب‌ها فروکش می‌کند، مشکلات سیل زدگان که همه چیز خود را از خانه گرفته تا وسایل منزل از دست داده اند،مشکلات اساسی اینجا خودنمایی می کند.

روح اله استاک اضافه کرد: دانشگاه علوم پزشکی ایلام جهت ساخت منزل مسکونی برای سیل زدگان به دولت کمک خواهد کرد و در راستای این امر از مردم عزیز درخواست همکاری و همدلی دارد.

حق انتشار محفوظ است ©