شماره: 5310340
1397/07/17
برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در ایام اربعین حسینی در معاونت درمان دانشگاه
برگزاری جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در ایام اربعین حسینی در معاونت درمان دانشگاه

جلسه برنامه ریزی و هماهنگی در ایام اربعین حسینی با حضور معاون درمان، مدیر درمان، رئیس فوریت های پزشکی استان و نماینده تام الختیار دانشگاه در اربعین حسینی، مدیران ستادی معاونت درمان و روسای بیمارستانهای تابعه در معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی ایلام تشکیل گردید.

به گزارش خبرنگار وب دا، در ابتدای این جلسه دکتر آبانگاه معاون درمان دانشگاه ضمن خیرمقدم به مدعوین، خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی را یکی از اولویت های اصلی پرسنل دانشگاه عنوان کرد و گفت: لازم است همه ما در ایام تردد زائران اربعین حسینی در استان ایلام از بالاترین میزان آمادگی برخوردار باشیم تا بهترین خدمات را به این عزیزان ارائه کنیم.

 

در ادامه نیز دکتر صیدی مدیر درمان دانشگاه ضمن خوش آمدگویی به حاضران اظهار کرد: با توجه به احتمال بسته بودن یا محدودیت تردد زائرین عتبات عالیات از مرز سایر استانها و احتمال افزایش تردد زائرین از مرز مهران در سالجاری، آمادگی هرچه بیشتر بیمارستانهای تابعه دانشگاه در این ایام امری ضروری است.

 

همچنین دکتر علیمرادی رئیس فوریت های پزشکی استان و نماينده تام الاختيار رئيس دانشگاه در امور اربعين به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات انجام شده و هماهنگی های بین بخشی و کارگروه سلامت وزارت بهداشت و جلسات برگزار شده به منظور ایجاد هماهنگی و تقسیم وظایف در ایام تردد زائران پرداخت.

 

در ادامه این جلسه نیز پس از قرائت دستور کار جلسه و مصوبات جلسه قبلی توسط دبیر کمیته، سایر اعضای حاضر در جلسه نیز به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود در رابطه با موضوعات مطروحه پرداختند و مواردی در راستای تسهیل در ارائه خدمات به زائران مورد تصویب قرار گرفت.

حق انتشار محفوظ است ©