شماره: 1422
1391/11/30
شبکه بهداشت و درمان شهرستان تازه تاسیس سیروان افتتاح شد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان تازه تاسیس سیروان افتتاح شد

 به گزارش خبرنگار وب دا از ایلام، با حضور فرماندار شهرستان سیروان، معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از مسوولان محلی، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افتتاح شد و فعالیت خود را آغاز نمود.

در ابتدای این مراسم مسوول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن تقدیر از تلاش و همکاری مسوولان و دست اندرکاران شهرستان سیروان، خواستار تعامل این همکاری ها با شبکه بهداشت ودرمان شهرستان سیروان شد.
در ادامه نیز معاون بهداشتی دانشگاه نیز به نوپا بودن شهرستان سیروان اشاره نمود و عنوان کرد: که دانشگاه علوم پزشکی ایلام تمام تلاش خود را برای ازایه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شریف این شهرستان به کار خواهد بست.
همچنین فرماندار شهرستان سیروان نیز با مثمرثمر خواندن فعالیت های دانشگاه و اهتمام مسوولان و دست اندرکاران آن اظهار نمود: امید است در سایه الطاف حق تعالی و حمایت قاطعانه مسوولان دانشگاه علوم پزشکی شاهد رشد و ارتقا شاخصه های سلامت در این شهرستان باشیم.
در ادامه نیز مسوول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سیروان نیز با تاکید بر خدمت گذاری به مردم فهیم و همیشه در صحنه این شهرستان ابراز داشت: نگاه مسوولان دانشگاه علوم پزشکی ایلام به مقوله سلامت در این منطقه باید راهبردی تر از گذشته باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیروان نیز با بیان اینکه تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به مردم این شهرستان به کار خواهد گرفت، افزود: امید است که با تلاش همکاران و تعامل سازنده سایر نهادها و دواﺋر دولتی این شهرستان بتوانیم خدماتی قابل توجه و شایسته مردم این دیار به آنان ارایه نماییم.
در پایان این مراسم حکم سرپرستی شبکه بهداشت شهرستان سیروان به دکتر شریفی اعطا گردید و با حضور مسوولان محلی، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان افتتاح گردید.
 متن خبر

حق انتشار محفوظ است ©